Nehir Pastaneleri


 
Pasta'da %20 İndirim
Yeni evlenen çiftlere hediye. Nisan ve Mayıs ayında yapıcağınız düğünlerinizde, erken rezervasyonlarda size % 20'lik bir indirim sunuyoruz. Düğün hazırlıklarının zahmetli ve maliyetli olduğunu biliyoruz bizimde size küçük bir hediyemiz olsun istiyoruz.

Detay
2009 Serin Pastalar
2009 ALTERNATİF DÜĞÜN PASTALARI Sıcak yaz günleri için serinletici düğün pastaları Meyveli, Çikolatalı, Muzlu, Akdeniz iklim meyveleri ile hazırlanarak sizlere sunmuş olduğumuz bu yeni ürünlerimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Detay
İddalıyız..
Nehir Pastanesine Petüfür tattınızmı? Seçkin lezzetleri bir arada bulunduran ve eskiyi harmanlayıp yenilikçi tatlar yaratan Nehir Pastaneleri Petüfürü tatmanızı öneriyor şimdilik afiyet olsun.

Detay
Nehir Pastanelerinde Nefis Bir Kahvaltı
Hafta sonu için keyifli bir seçim, verilen açık büfe zengin kahvaltı - brunch ile yöresel peynirler, reçeller, taze sıkılmış portakal suyu börekler ve tatlılar ile saat 10:00 – 14:00 arası 17,50 YTL karşılığı erken başlanacak uzun yaşanacak bir Pazar günü için güne mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca Nehir de omletlerin tadına bakmadan ayrılmayın.

Detay
Nehir Pastaneleri şimdi FastFood ile hizmetinizde
Pastanecilik konseptlerini başarıyla sentezleyen Nehir Pastaneleri Fast-Food ile yeni bir başlangıç daha yaptı ürünleri Akdeniz mutfağı, Makarna , Salata ve et ürünleriyle geniş bir yelpaze sunuyor . Fast-Food dünyasında alışılmışın dışında lezzetleri seçici tüketici ile buluşturdu. Kalite ve ekonomiyi bir arada bulunduran ve yeni tatlarla hizmetinizde. menüdeki çökertmeyi denemenizi tavsiye ediyoruz

Detay
web tasarım